+370 650 50828
+370 650 50828 info@minduva.lt
Titulinis / Paslaugos

Darbus atliksime taip, kad patenkintume konkrečius Jūsų poreikius. Mus rinktis patogu, nes atliekame visus darbus, todėl Jums nereikės samdyti atskirų specialistų projektavimui, statybai, vidaus įrengimui, aplinkos tvarkymui. Taip sutaupysite ir laiko, ir pinigų! Mums nėra skirtumo, statomi vasarnamiai ar sudėtingi komerciniai objektai – tai mes darome vienodai atsakingai.

UAB „Minduvos statyba“ kokybiškai atlieka šiuos darbus:

Individualių gyvenamų namų statyba

Individualių gyvenamųjų namų statyba skirta žmonėms, kurie nori būti savo namų šeimininkais. Tai viena iš paslaugų, kurią mes – UAB „Minduvos projektai“ – atliksime už Jus.

Skaityti daugiau

Pramonės objektų statyba, renovacija ir rekonstrukcija

Rasti statytoją individualiam namui nėra labai sunku, tačiau kuomet Jums reikalinga pramonės objektų statyba, renovacija ar rekonstrukcija – paieškos tampa kur kas sunkesnės.

Skaityti daugiau

Kultūrinių, visuomeninių statinių statyba, renovacija ir rekonstrukcija

Kultūrinių ar visuomeninės paskirties objektų statyba reikalauja papildomų žinių. Turi būti tinkamai suprojektuoti ir įgyvendinti sprendimai, kurie būtų patogūs žmonėms, atlaikytų didelį srautą, o jų priežiūra nereikalautų didelių lėšų ir pastangų.

Skaityti daugiau

Daugiabučių namų statyba ir renovacija

Pastaruoju metu daugiabučių namų renovacija įgavusi pagreitį, todėl rasti kokybiškai dirbančius specialistus nėra lengva – mes sugriausime mitą, kad renovacija gali būti tik brangi ir nekokybiška – savo darbus atliekame tik kokybiškai.

Skaityti daugiau

Žemės ūkio paskirties objektų statyba, renovacija ir rekonstrukcija

Ūkininkai, pasinaudodami ES lėšomis ar investuodami savo pelną, noriai gerina ūkio infrastruktūrą ir ją plečia. Neretai susiduriama su įvairiais žemės ūkio paskirties statiniais – sandėliais, technikos garažais ir kt.

Skaityti daugiau

Paveldo objektų renovacija

Kultūros paveldo objektai reikalauja ypatingos priežiūros, jiems keliami gana aukšti reikalavimai, tad nusprendus atlikti renovaciją ar net menkus atnaujinimo darbus, pavyzdžiui, pakeisti langus, susiduriama su dideliu biurokratizmu ir sudėtingu procesu.

Skaityti daugiau

Rąstinių, karkasinių pastatų statyba ir pilnas įrengimas

Vienas iš puikiausių būdų priartėti prie gamtos – rąstiniai ar karkasiniai mediniai namai. Rąstinių namų statyba mums pažįstama nuo 1997 metų, todėl galime sakyti esą pakankamai patyrę šioje srityje.

Skaityti daugiau

Statybinės technikos nuoma

Nuomojame statybinę techniką

Skaityti daugiau